Hakkımızda

Serçe Web - Web Tasarım Ve SEO

Tasarlamayı seviyoruz Serçe Web için öne çıkan en temel özellik tasarımdır.

Misyonumuz

Serçe Web, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla dünya çapındaki trendleri yakından takip eden ve bunu müşterileriyle buluşturan bir “Dijital Ajansı”dır.

Sunduğu Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığı firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesini garantiler.

Vizyonumuz

Geliştirdiği dijital reklam ve pazarlama projelerini optimum maliyetlerle en efektif çözümler halinde sunan Serçe Web, günümüzün vizyon sahibi markalarını geleceğe taşıyor.

İnternetin ve online pazarlama mecralarının gittikçe daha da öne çıktığı günümüzde, markaların bu kanallarda yer alması oldukça önem taşıyor.

Bir bakıma, dış dünyadaki rekabet artık dijitalde devam ediyor. Bu mecralardaki rekabet ortamından geri kalmamak için profesyonel bir hizmet almak da zaruri hale gelmiş durumda.

Sizin için tasarlıyoruz

Serçe Web Tasarım; günümüzde firmalar için hem prestij hem de kazanç sağlama yöntemi olarak kullanılan Web tabanlı teknolojileri, sizler için uyguluyor.

Hedefe dönük ve kişiye özel tasarımlar, firmanızın herkes tarafından hızla erişilebilmesine yardımcı olacak Mobil Web Siteleri gibi çözümler ile sizleri daha tanınır ve kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Tam da bu noktada öne çıkan Serçe Web ile markalar online dünyadaki tüm işlerini tek kalemde halledebiliyor.

Vizyon ve misyonunu online bir strateji üzerine kurgulayan Serçe Web, sağladığı entegre hizmetler ile, markaların tüm dijital ihtiyaçlarını karşılama amacını taşıyor.

Bu inanç ve azimle başladığı yolda; firmalara, kurumsal kimlikleri doğrultusunda web sitesi tasarım ve yazılım çözümleri sunuyor.

 

Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güler yüz ile harmanlayıp, hayallerinizdeki web sitesine kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz.

Teknolojinin akıl almaz bir hızla ilerlediği çağımızda, bizler de kendimizi geliştirmeye, verdiğimiz hizmetin kusursuz hale gelmesi için çalışmaya devam ediyoruz.

Serçe Web Tasarım Ekibi – 2008

Neden Serçe Web?

bizi tercih etmeniz için sebepler.

Ekip

Sorumluluğu bilen, takım olarak birlikte çalışan ve net bir şekilde iletişim kuran harika bir ekibe sahibiz.

Şeffaflık

Alışılmışın dışında düşünen, yapıcı bir şekilde meydan okuyan ve diğer tüm firmalardan daha şeffaf bir şirketiz.

Mükemmellik

Daima olağanüstü kaliteli sonuçlar sunan, başarı için kendini sürekli geliştiren ve araştıran bir vizyona sahibiz.

Bize Ulaşın

Özel işletme çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için, Sizi arayalım